اردوی آموزشی تفریحی

//اردوی آموزشی تفریحی

اردوی آموزشی تفریحی

آموزشگاه زبان «گفتار نو» روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 98، با همکاری دو تن از اساتید محترم آموزشگاه آقایان امیرحسین میرحبیبی و علیرضا آقایی اردوی آموزشی – تفریحی در کاشان برگزار کرد.

در این اردو که هدف از آن «استفاده از دانش زبانی زبان آموزان در محیط واقعی» بود، بانوان زبان آموزان بزرگسال (سطح Advance 3) و نوجوان (سطح Teenagers Intermediate 5) نخست به خانه تاریخی طباطبایی ها رفته و پس از دیدار با چند توریست هلندی، به زبان انگلیسی در مورد موضوعاتی چون شهر کاشان و خانه های تاریخی، غذاهای محلی کاشان و دیگر شهرهای ایران؛ و همچنین تفاوت های فرهنگی (Cross -Cultural Differences)  ایران با برخی از کشورهای اروپایی گفتگو کردند و در نهایت به همراه یکدیگر به بازدید از خانه زیبای طباطبایی ها پرداختند.

  • تقویت مکالمه و صحبت کردن زبان آموزان – مکالمه

  • تقویت در ارتباط برقرار کردن با دیگران – ارتباط

  • مروری بر ساختار های گرامری فراگرفته شده – گرامر

  • استفاده از لغت های بیشتر در مکالمه –لغت

  • ایجاد انگیزه و میل بیشتر زبان آموزان به کلاس ها – انگیزه بیشتر

“ما زبان آموزان به شدت از این برنامه ها حمایت میکنیم چون نه تنها باعث تقویت مکالمه ما میشود باعث ارتباط برقرار کردن بهتر در صحبت کردن با دیگران که امر بسیار مهمی است میشود و امیدواریم که از این برنامه ها بیشتر داشته باشیم.”

پ‍س از آن، زبان آموزان به همراه توریست ها و اساتید خود از خانه تاریخی عامری ها نیز بازدید کردند. در این روز که با «روز معلم» نیز مصادف شده بود، زبان آموزان طی هماهنگی های قبلی، توریست ها و اساتید خود را به کافه زیبای آوگون در هتل سرای عامری ها دعوت کردند و به مناسبت روز معلم، در اقدامی غافلگیرانه جشن کوچکی به پا کردند و با کیک و نوشیدنی از اساتید و توریست ها پذیرایی کردند. در ادامه گپ و گفت صمیمانه ای با یکدیگر داشتند و در نهایت چند عکس یادگاری گرفتند.

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها

با آموزشهای بروز گفتارنو، بهترین‌ها رو برای خودتون بسازید.

2019-12-05T10:45:05+03:30

دوره‌های جدید

اطلاعات تماس

کاشان خیابان آیت الله کاشانی کوچه شهید سروی زاده

Phone: 031-55449499

Web: آموزشگاه گفتارنو

نوشته‌های تازه