درباره ما

/درباره ما
درباره ما2019-11-07T09:54:29+03:30

تاریخچه گفتارنو

موسسه زبان گفتارنو در اردیبهشت ۹۲ با مدیریت آقایان روح الله موحد رستگار و عبدالرضا جمعدار در کاشان شروع به فعالیت نمود. این مرکز درطول شش سال گذشته با تکیه بر روشهایی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا سعی داشته تا زبان آموزان خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی و حضور در بازار کار آماده کند.

هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیران آموزشگاه و اعضای هم دل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار داشته است. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در مدتی کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند. شایان توجه است که موسسه اقبال خود را در وهله اول مدیون معرفی از طرف خود زبان آموزان می داند. با توجه به این امر می توان چنین برداشت کرد که خوشبختانه آموزشگاه در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت تا اندازه مطلوبی موفق بوده است. تمام هم و غم کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی موسسه بر این بوده و خواهد بود که این کیفیت همواره روبه ارتقاء باقی بماند.

مشاهده دوره ها
0
دانش‌آموز
0
دوره‌
0
مدرسان
0
مناطق

مدیریت

رضا جمدار

روح الله موحد رستگار

آموزشگاه گفتار نو از سال 1392 با هدف آموزش زبان های خارجی به علاقه مندان و رفع نیازهای زبانی آنان آغاز به کار نمود. هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیریت و پرسنل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار دارد. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در این مدت کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند. شایان توجه است که آموزشگاه، اقبال خود را در وهله نخست مدیون معرفی از سوی خود زبان آموزان می داند. با توجه به این امر می توان چنین برداشت کرد که خوشبختانه آموزشگاه در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت تا اندازه مطلوبی موفق بوده است. تمام تلاش کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی آموزشگاه بر این بوده و خواهد بود که این کیفیت همواره روبه پیشرفت باقی بماند.

با آموزشهای بروز گفتارنو، بهترین‌ها رو برای خودتون بسازید.

دوره‌های جدید

اطلاعات تماس

کاشان خیابان آیت الله کاشانی کوچه شهید سروی زاده

Phone: 031-55449499

Web: آموزشگاه گفتارنو

نوشته‌های تازه