دوره بزرگسالان2020-04-16T21:20:07+04:30

Project Description

دوره بزرگسالان همراه با آموزش مجموعه کتاب های VIEWPOINT

Viewpoint  یک مجموعه دو سطحی است که زبان آموزان را با زبان انگلیسی آشنا می کند و به آنها کمک می کند تا زبان را تا سطح پیشرفته فراگیرند. این کتاب بسیار جذاب است زیرا زبان آموز می تواند با استفاده از ایده های جالب آن  زمان صحبت کردن خود را در کلاس افزایش دهد.

 Viewpointیک دوره مبتنی برCorpus است و این به این معنی است که این کتاب پس از بررسی و مشاهده زبان انگلیسی واقعی در جوامع بعد از مدتی طولانی نوشته شده. به همین دلیل است که می توانید اطمینان حاصل کنید که زبان مورد استفاده در این کتاب، هر روز توسط مردم بومی و همچنین بسیاری از انگلیسی زبانان  دیگر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

Viewpoint  تاکید زیادی بر تعامل دارد و یکی از اهداف مهم آن این است که به زبان آموزان فرصتی بدهد تا هر چه بیشتر با یکدیگر صحبت کنند. این دیدگاه زبان آموزان را قادر می سازد تا درست پس از یادگیری، زبان را تمرین کنند و به آن تسلط پیدا کنند.  علاوه بر این، در هر بخش یک درس وجود دارد که تمرکز آن بر استراتژی های مکالمه است. این به زبان آموزان  یاد می دهد که  برای برقراری ارتباط موثر در موقعیت های روزمره به چه چیزی نیاز دارند.

یکی دیگر از ویژگی های  این کتاب تاکید آن بر شخصی سازی است. در واقع Viewpoint ، زبان آموزان را تشویق می کند تا در مورد زندگی و تجربیات خود صحبت کنند تا درس ها برای آن ها لذت بخش تر شود و تاثیر آنچه را که یاد گرفته اند در زندگی واقعی خود ببینند.

  • تنوع در تدریس – تدریس مطالب گذشته همراه با مطالب پیشرفته.
  • تقویت مهارت – تأکید بر مطالب تعاملی در کلاس.
  • تقویت صحبت کردن  -توجه زیاد به صحبت کردن زبان آموزان در کلاس.
  • مهارت ها – بهبود مهارت های Speaking, Listening, Writing, Reading.
  • ویژگی های کتاب – تدریس بصورت سیکلی و تأکید بر شخصی سازی در کلاس.
ارسال درخواست

جزئیات دوره

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

طول این دوره آموزشی:

2 ترم

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

طول هر ترم از این دوره:

شامل 28 ترم آموزشی که هرترم در قالب 13 جلسه 120 دقیقه ایی برگزار می شود .

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

منابع آموزشی و کتاب ها:

Viewpoint یک مجموعه دو سطحی است که زبان آموزان را با زبان انگلیسی آشنا می کند و به آنها کمک می کند تا زبان را تا سطح پیشرفته فراگیرند. این کتاب بسیار جذاب است زیرا زبان آموز می تواند با استفاده از ایده های جالب آن زمان صحبت کردن خود را در کلاس افزایش دهد

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

مدرک پایان دوره

ارسال درخواست

مهارتهایی که در این دوره یاد میگیرید

کتاب Viewpoint زبان انگلیسی را به صورت سیکلی تدریس میکند و این بدان معناست که مطالب قبلی یاد گرفته شده به همراه مطالب جدید دوره و تدریس میشوند.

آنچه که Viewpoint را از سایر کتاب های مشابه متمایز می کند، انعطاف پذیری آن است. آن را می توان در کلاس های مختلف اعم از کوچک و بزرگ استفاده کرد. بسته به نیاز دانشجویان، می توان آن را در گروه های دو نفره، گروه های کوچک، گروه های بزرگ یا حتی یک کلاس کامل تدریس کرد.

بصورت کلی، Viewpoint برای کسانی مناسب است که می خواهند زبان انگلیسی را تا سطحی بیشتر از متوسطه یاد بگیرند. در آکادمی زبان های خارجی گفتار نو، کتاب Viewpoint 1 در شش ترم برای سطح Upper-Intermediate و بعد از کتاب Touchstone 4 تدریس می شود. همچنین برای سطح Advanced  کتاب Viewpoint 2 در شش ترم تدریس می شود. به گفته اساتید و زبان آموزانی که این سری را تجربه کرده اند، این کتاب ها از جذاب ترین و کاربردی ترین کتاب های تدریس زبان انگلیسی هستند.

ارسال درخواست

دوره‌های آموزشی

محبوبه داور
محبوبه داورمدرس دوره
اساتید بزگسالان و نوجوانان آموزش زبان انگلیسی و فرانسه.
مسعود احمدی
مسعود احمدیمدرس دوره
اساتید کودکان و نوجوانان.

با آموزشهای بروز گفتارنو، بهترین‌ها رو برای خودتون بسازید.

دوره‌های جدید

اطلاعات تماس

کاشان خیابان آیت الله کاشانی کوچه شهید سروی زاده

Phone: 031-55449499

Web: آموزشگاه گفتارنو

نوشته‌های تازه