آموزشگاه گفتارنو2021-09-23T12:53:40+03:30

برگرفته از تعالی و نو آوری

ما طیف گسترده‌ای از کیفیت و نو آوری را با آموزش و فعالیت‌های خارج از برنامه ارائه میدهیم.

چرا آموزشگاه گفتارنو را انتخاب می‌کنید؟

آموزشگاه گفتار نو از سال 1392 با هدف آموزش زبان های خارجی به علاقه مندان و رفع نیازهای زبانی آنان آغاز به کار نمود. هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیریت و پرسنل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار دارد. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در این مدت کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند. شایان توجه است که آموزشگاه، اقبال خود را در وهله نخست مدیون معرفی از سوی خود زبان آموزان می داند. با توجه به این امر می توان چنین برداشت کرد که خوشبختانه آموزشگاه در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت تا اندازه مطلوبی موفق بوده است. تمام تلاش کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی آموزشگاه بر این بوده و خواهد بود که این کیفیت همواره روبه پیشرفت باقی بماند.

.

دانلود و آموزش نرم افزار Adobe connect

نرم افزاری حرفه ای جهت راه اندازی کنفرانس و کلاس مجازی آنلاین میباشد. برنامه Adobe Connect انعطاف پذیر ترین ، امن ترین ، گسترده ترین و ممتازترین نرم افزار کنفرانس وب و راه اندازی کلاس مجازی آنلاین است. نرم افزار Adobe Connect در گذشته با نام های Presedia Publishing System, Macromedia Breeze  و Adobe Acrobat Connect Pro در دسترس بوده است و برای …..

دانلود و آموزش

مزایای کلاسهای بین‌المللی

گفتار نو برای داوطلبان آزمون های بین المللی و دانشگاهی دوره های آموزشی مختلف برگزار می کند. همچنین در مقطع Advanced زبان آموزان جهت دریافت مدرک CAE از دانشگاه کمبریج آماده می شوند. این آزمون بین المللی بوده و در حال حاضر در مراکز معتبر امتحانی این دانشگاه در تهران برگزار می شود.

  • آمادگی برای آزمون ها – TOEFL, IELTS, FCE, CAE ، آمادگی برای ارشد و دکترا

  • دوره‌های بین المللی – ما یادگیری و رشد را حمایت میکنیم
  • راهنمایی زبان آموزان – مشاوره و رفع اشکال رایگان زبان آموزان.

مجموعه گفتارنو در تلاش است تا بهترین ها را برای شما فراهم کند.مجموعه گفتارنو بهترین ها را برای شما میخواهد.

اعتبارات ما

هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیران آموزشگاه و اعضای هم دل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار داشته است. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در مدتی کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند.

موسسه زبان گفتارنو در اردیبهشت ۹۲ با مدیریت آقایان روح الله موحد رستگار و عبدالرضا جمعدار در کاشان شروع به فعالیت نمود. این مرکز درطول شش سال گذشته با تکیه بر روشهایی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا سعی داشته تا زبان آموزان خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی و حضور در بازار کار آماده کند.

از آنجایی که کادر موسسه در حیطه های مختلف سطح شهرستان شناخته شده است، اماکن و موسسات مختلف جهت تکمیل کار خود از موسسه برای معرفی نیروی کار کمک و مشورت می خواهند. موسسه سعی دارد به زبان آموزان خود برای جذب بازار کار شدن یاری دهد.

• مشاوره، برنامه ریزی آموزشی و رفع اشکال رایگان: زبان آموزان و والدین می توانند هر زمان که نیاز داشته باشند با هماهنگی با دفتر موسسه جهت مشاوره و یا رفع اشکال به یکی از اساتید مراجعه کنند. این امکان برای زبان آموزان موسسه رایگان می باشد.

• مشاوره، برنامه ریزی آموزشی و رفع اشکال رایگان: زبان آموزان و والدین می توانند هر زمان که نیاز داشته باشند با هماهنگی با دفتر موسسه جهت مشاوره و یا رفع اشکال به یکی از اساتید مراجعه کنند. این امکان برای زبان آموزان موسسه رایگان می باشد. .

.

آزمون آنلاین

از این پس زبان آموزان گرامی میتوانند با مراجعه به بخش آزمون آنلاین در هدر سایت یا در بخش آزمون آنلاین دوره های آموزشی برای آزمون های درسی خود اقدام کنند.

این امکان برای زبان آموزانی که در جلسات آزمون های خود غایب بوده اند و همینطور برای تمامی زبان آموزان در دوره ی تعطیلی کلاس ها فعال میباشد.

برای انجام آزمون ها نیاز به ورود در سایت میباشد.

با آموزشهای بروز گفتارنو، بهترین‌ها رو برای خودتون بسازید.

دوره‌های جدید

اطلاعات تماس

کاشان خیابان آیت الله کاشانی کوچه شهید سروی زاده

Phone: 031-55449499

Web: آموزشگاه گفتارنو

نوشته‌های تازه